Pochutnají si štiky na perníku?

17.4.2015

Pikes Praha odjíždějí už druhý víkend po sobě z Prahy. Na úspěch v podobě finále na Kostelec Cupu budeme chtít navázat i v Pardubicích, nebude to ale nic snadného. Tradiční předligová generálka pro druholigové týmy bude výkonnostně mnohem výš než interpohárový průměr. Před pondělní premiérou s Joudrs nám ale zápasy proti těžkým soupeřům přijdou vhod.

Perníková chaloupka je tradiční turnaj pořádaný druholigovými Pasos, kteří mají letos postupové ambice. Z osmičky týmů, které si to ve dvou základních skupinách skupinách rozdají o play-off a následně o perníkovou trofej, nechybí opravdu kvalitní celky. Dosáhnout na medialové umístění by byl opravdový úspěch.

V naší skupině se střetneme postupně se Spectrem, od kterého po jejich odchodu z 2. ligy a fúzi se Satalicemi nevíme co čekat. Pak přijdou na řadu Sofťáci Hradec, kteří naopak patří mezi outsidery turnaje. Ve večerním zápase pod novými pardubickými světly nás pak čekají pořadalé. Pasos loni postavili kombinovanou sestavu a v každém zápase předváděli výkony jako den a noc.unnamed

Naším úkolem bude vyhrát aspoň dva zápasy, abychom si zajistili účast v nedělních vyřazovacích bojích. V opačném případě pojedeme domů ještě před obědem po jediném zápase o umístění. Naše sestava se nebude příliš lišit od té z Kostelce, posílí nás ale navrátilec Martin Čeřovský a ozdobou našeho lineupu bude jediná žena na soupisce Jana Růžičková.

Držte štikám na dalším výletě na východ palce. Štiky budou zase kousat a pokusí se urvat trochu perníku z pardubické chaloupky.