Pikes se utkali v bowlingu

14.3.2015

Pikes Praha oslavili zahájení své první sezóny kláním v bowlingu. Radost z metání kuželek si přišli užít do Clubu 19 ve Vysočanech. Účast byla hojná, a všichni se tak mohli radovat početnou základnou mladého klubu. Turnaje o putovní trofej krále bowlingu se zúčastnilo 12 dam a 10 pánů. Čéča rozlosoval pořadí hráčů v kategoriích Ladies a Gentlemen, hrálo se ve dvou dráhách, na dvě kola, Ladies first po 6 na dráze, poté Gentlemen po 5 na dráze.

Štiky zapluli hbitě do kuželkářských profi bot, stačivše porovnat mezi sebou velikosti svých noh, a takto vyfešákovaní nastoupili do hry.

V prvním kole se dařilo lépe pánům. Kdo se plně soustředil, metal kuželky jedním šmahem. Tak tomu bylo i u dam, mezi kterými také byly favoritky jisté. V druhém kole se dámy pěkně rozjely, uhrály mnohem více bodů oproti předchozímu kolu a také si udržovaly celkem stabilní, slušné výkony. Pánům se však koncentrace v druhém kole sem tam rozpouštěla, což můžeme přičítat k výraznějšímu opojnému oslavování sezóny 2015 v mezičase kol. Gentlemani se v klání druhého kola přesto rvali o co největší podíl v metání kuželek a burcovali se k lepším výkonům.

Napínavé klání nakonec vyhráli tito skvělí kuželkáři z Pikes Praha:

v Ladies kategorii: 1. Lenka ; 2. Anička ; 3. Jitka

v Gentlemen kategorii: 1. Honza ; 2. Kuba ; 3. George

Vítězové převzali za mohutného jásotu spoluhráčů trofeje a hodnotné ceny. Absolutní vítěz Honza se pak může nadále těšit věčné slávě díky štítku se svým jménem na vyhrané putovní kuželkářské trofeji.

Oslavy dále pokračovaly svým životem, panovala skvělá nálada a bylo vidět, že se všichni z Pikes Praha na novou sezónu už nesmírně těší.