Přijďte na kickball!

31.3.2015

Nový klub, nový sport. Pikes Praha zvou všechny fanoušky a kamarády do pražské Stromovky, kde na Bílou sobotu 4. dubna pořádáme historicky první turnaj v kickballu podle pravidel WAKA, světové kickballové asociace. Šest týmů, pivo, grilování a sport, který jste ještě nikdy nehráli. To si nemůžete nechat ujít.

Ve Stromovce se v sobotu sejde šest týmů. Vedle Pikes Praha se na českou kickballovou premiéru přihlásili také Black Psi, Armáda krásy, Warriors, Karlínskej gang a 42 Crew. Hned po tříčlenných základních skupinách přijdou na řadu boje o umístění. Jediná prohra tedy znamená ztrátu šance na celkové vítězství, na druhou stranu se ale také můžeme dočkat překvapivého obsazení finále.

Před začátkem softballové sezony se chceme hlavně pobavit s přáteli, užít si společně strávený den a vyzkoušet si nový sport. Ať už patříte k některému z týmů nebo ne, určitě přijďte. I třeba jenom na pivko a něco dobrého. Těšíme se na vás!

Co je to kickball?
Vezměte softball, fotbal a vybíjenou a hoďte je do mixéru. Co vznikne? Jeden z nejdivnějších, ale také nejnávykovějších sportů planety, který v současnosti zažívá velký rozmach především v USA. Kickball je možnost, jak si zahrát softball bez drahého vybavení. Pro začátek stačí fotbalový míč a posečená louka. Sport, který vznikl za účelem naučit mladé Američany pravidlům baseballu, nachází čím dál více příznivců v řadách mladých lidí, kteří se chtějí bavit.
Více informací o kickballu najdete na www.ceskykickball.cz