Tréninky a zábava tři dny v kuse? Na našem soustředění vždycky

20.3.2018

Že Chomutov je naším druhým domovem, už ví asi každý. Máme tam (nejen) trenéra a nadhazovačku, za kterými vždy rádi přijedeme. Minulý týden jsme v Chomutově strávili tři dny na soustředění, ale bylo to mnohem víc než jen tréninky. George zorganizoval jeden velký teambuilding a my se nezastavili ani po večeři! „Program mimo halu byl výborný! Tým to určitě stmelilo. Je obrovská škoda, že někteří hráči základních soupisek chyběli,“ myslí si Jindra. Georgovi při trénincích pomáhal Vlčák, a patří jim velké díky za příjemné dny v Chomutově!

Autor: Markéta Bakičová

Jen jsme v pátek přijeli a najedli se, už jsme se rozdělovali do tří družstev a vzápětí vybíhali do sněhové vánice plnit úkoly první hry. „Nejvíc mě bavil program v pátek večer, byla to sranda! Museli jsme běhat, předávat si informace, pomáhat si a zároveň jsme si zasportovali,“ vypráví Klokan. V sobotu vedla naše večerní cesta po kvízech dokonce do únikové hry. „Únikovka byla bezvadná! Na několika už jsem byl a tahle patřila mezi ty úplně nejvydařenější. Náš tým navíc pracoval skvěle, a nebýt jediného záseku, útočili bychom na rekordní čas! 49 minut ale bereme,“ pochvaluje si Pavel.

Většinu času jsme ale samozřejmě trávili v tělocvičně. „Líbilo se mi, jak to měl George připravené. Jsou vidět jeho zkušenosti trenéra extraligového týmu. Naše slabina je pálka a té jsme se věnovali docela dost,“ chválí Jindra a dodává: „Myslím, že začátek ranních tréninků mohl být o chvilku dřív.“ Netrénovali jsme ale jenom pálku. Na řadu přišlo samozřejmě i chytání míčů a všemožné hry. „Vše bylo vybalancované – obrana a útok, drily, technika i teorie. Celý víkend šlapal jako hodinky. Nikdo tam jen tak nestál, všichni pořád jeli naplno a bavilo nás to. Teď jsem sice trochu rozlámaný, ale nelituju ani trochu,“ doplňuje Pavel.

Co jsme se naučili přes celou zimu, se ukáže už za tři týdny na Interpoháru v Pardubicích. O letních prázdninách ale určitě proběhne další soustředění, kde se snad sejdeme ještě ve větším počtu!