Z Moravy vezeme zlato i bronz

29.4.2019

Společně holky i kluci jsme vyrazili v pátek 26. dubna společně vlakem na Moravu. Rozdělili jsme se až cestou. Holky jely na turnaj do Kunovic otestovat novou posilu, kluci ukázat v Břeclavi, jak hraje vítěz posledního loňského turnaje. 

Pro Štičky byl turnaj 3. ligy letošní premiérou na hřišti, když nepočítáme středeční generálku proti chlapskému béčku. Konkurence v Kunovicích byla tuhá, a i když Pikes postupně nabíraly dech, nakonec prohrály všechny tři sobotní zápasy. V neděli pak sice holky musely ještě skousnout porážku 3:10 s pozdějším vítězem, domácími Snails. V zápase o bronz ale přišla naprostá demolice brněnských Dračic 20:1 a domů se jede s medailí!

Sobota

Pikes Praha vs. Snails Kunovice B 0:11

Pikes Praha vs. Dračice Brno 6:20

Apollo Bratislava vs. Pikes Praha 9:6

Neděle

Kunovice B vs. Pikes Praha 10:3

Dračice Brno vs. Pikes Praha 1:20

 

Chlapům se loni na 3. lize dařilo, tak proč se neblýsknout i letos? Většina soupeřů do Břeclavi přijeli bez větší kvality na prkně, šlo tedy hlavně o zodpovědnost v pálkařském boxu a pochytat míče, které obraně předkládali naši vlastní začínající nadhazovači. Za víkend jsme nakonec protočili všechny čtyři pitchery a  každý z nich si připsal jedno vítězství! Nejtěžší zápasy byly ty nedělní, Bulldogs Lednice a domácími Locos. Ale my to zvládli a jsme první!

Joudrs Praha B vs. Pikes Praha 6:15

Pikes Praha vs. Predators Otrokovice 5:8

Bulldogs Lednice vs. Pikes Praha 2:3

Pikes Praha vs. Locos Břeclav 13:10